Lieliskākais darba pasākums. Satikāmies 10 cilvēki, kas saistīti ar biomedicīnisku paraugu anotēšanas programmu. Pāris cilvēki no malas, pāris izstrādātāji, un pāris cilvēki kaut kur pa vidu. Pasākumu organizēja cilvēks, kas uzaudzis uz tās brīnišķīgās Grieķijas salas, tā ka darba starplaikos rīkotās atrakcijas šķita ļoti autentiskas. Bez tam mūs ļoti labi baroja. Visu laiku garšīgi pārēdos. Mazs sarakstiņš ar palielīšanos, kādas lieliskas lietas es tur darīju:

Peldējos vairāk kā pa ilgiem laikiem (tik sāļā ūdenī vieglāk peldēt, un tik siltā ūdenī vieglāk ieiet).
Ēdu tinteszivi (šķiet, ka pirmo reizi) un astoņkāji (kurš bija garšīgāks par tinteszivi).
Gāju dejot uz klubu ar darba biedriem.
Ēdu svaigu vīģi (šķiet, ka pirmo reizi). Atgādināja ķirbi mazliet. Tikai saldāka.
Ēdu kaktusa augļus. Man mazliet asociējās ar vietējām ērkšķogām tādā ziņā, ka daudz sēkliņu, sulīgs, bet nav nekas pārlieku īpaši garšīgs. Līdzīgs ērkšķogām nav nemaz. Tāds oranžs apaļš auglis maza bērna dūrītes lielumā, ko var ēst, kad izrauj ērkšķus un nomizo. Tad ir tāds lipīgi oranžs auglis ar ļoti daudz maziem cietiem kauliņiem.
Dzēru uzo. Maina garšīguma pakāpi atkarībā no atdzesētības.
Apmeklēju Austrijas princeses māju Korfu. Skaista.
Skulptūra ar dāmu, kas spēlējas ar zosi un mazliet skats uz kāpnēm.
Mazliet paložņāju pa akmeņiem un klintīm un ļoti sagribēju mācīties klinšu kāpšanu.
Paskatījos kā citi lec ūdenī un beigās pati arī saņēmos, gan tikai no laipas, ne no tramplīniem un ne dod dies’ no klintīm, kā daži mani kolēģi.
Klints, augšā zaļumi, no klints lec viens mans kolēģis un gaišzilzaļajā ūdenī peldas vēl divi kolēģi.
Uzrāpos mazliet kalnā, lai paskatītos skaistus skatus uz pludmali.
Priedes zars liecas priekšā skatam uz pludmali un jūru un debesīm.
Stopēju atpakaļ uz pludmali. (Tā skaitās stopēšana, ja apstājas pirmā mašīna un aizved to 3min gabaliņu?)
Sūdzējos par lēno internetu, kaut gan biju ļoti priecīga, ka tāds ir, atšķirībā no Anglijas (tur biju caurbraucot dažas stundas).
Skatījos ātro saulrietu (tāds ir visur tuvāk ekvatoram).

Jāatzīst, ka visas tās izklaides un pierīšanās patīkamas padarīja arī paveikta darba sajūta. Par spīti tam, ka mēs bijām tik daudz un bieži bijām miegaini, brīžiem slikti sapratāmies, tika izstrādāts samērā ticams darba plāns ar konkrētiem uzdevumiem un termiņiem un atbildīgajiem pēc tam, kad bija radusies kāda nebūt vienotāka izpratne par to, kādam tam rīkam būs būt gan no tehnoloģijas gan no lietojamības viedokļa.